Vestavné spotřebiče
Kalkulátor setů
Ikona prodejce s výběrem Vám pomůže
náš poradce - Jiří ČEJKA
465 320 298 info@alphaobchod.cz
e-mail: info@alphaobchod.cz
tel.: 465 320 298
Vestavné spotřebiče BEKO Bosch Siemens Blomberg Brandt TEKA Moje oblíbené

Jak postupovat

  • 1Vyberte si spotřebič podle Vašich preferencí
  • 2Odešlete poptávku
  • 3Vyčkejte na kontakt našeho poradce

Věděli jste že?

Ikona žárovka Roční spotřeba spotřebiče chladničky A++ ve výši 219 kWh (0,6 kWh/den x 365) se při ceně energie 5 Kč/kWh vyšplhá na 1095 Kč. Pokud by byla spotřeba o třetinu vyšší (292 kWh), byly by náklady na roční provoz ve výši 1460 Kč.

Postaráme se o Vaše spotřebiče

Alphaservis.cz

Logo Alphaservis
přejít na web servisu »

Blomberg

   Díky svým zkušenostem je Blomberg hodnocena jako značka prezentující německou kvalitu. Zároveň se snaží o zajištění dokonalé komunikace s distributory a koncovým zákazníkem, přičemž klade velký důraz na profesionální zásobování odběratelů. Svým zákazníkům nabízí domácí spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy a díky využití nejnovějších technologií dělají život zábavnější. 

   Továrny Blomberg splňují nejvyšší mezinárodní standardy řízení kvality (m. j. ISO 9001 – TSE a ISO 14001), získali řadu významných ocenění např.: TPM Excellent Awards 2002, Continuous Excellency Award 2004 – pro “Nejlepší výrobce praček na světě”, a také Excellency Award 2004 – pro továrnu na chladicí zařízení a kompresory. Dlouhá životnost a vysoká kvalita, to jsou charakteristické znaky spotřebičů Blomberg. Dříve než opustí továrnu, jsou všechny produkty podrobovány kontrolním výstupním testům. Dále se provádí rozsáhle testy na náhodně vybraných spotřebičích, neustále se tak zvyšuje úroveň kvality našich výrobků.
 
   Autorizovaný servis celeého sortimentu domácícch spotřebičů Blomberg provádí ALPHA Servis se sídlem v Lanškrouně.