Vestavné spotřebiče
Kalkulátor setů
Ikona prodejce s výběrem Vám pomůže
náš poradce - Jiří ČEJKA
465 320 298 info@alphaobchod.cz
e-mail: info@alphaobchod.cz
tel.: 465 320 298
Vestavné spotřebiče BEKO Bosch Siemens Blomberg Brandt TEKA Moje oblíbené

Jak postupovat

  • 1Vyberte si spotřebič podle Vašich preferencí
  • 2Odešlete poptávku
  • 3Vyčkejte na kontakt našeho poradce

Věděli jste že?

Ikona žárovka Roční spotřeba spotřebiče chladničky A++ ve výši 219 kWh (0,6 kWh/den x 365) se při ceně energie 5 Kč/kWh vyšplhá na 1095 Kč. Pokud by byla spotřeba o třetinu vyšší (292 kWh), byly by náklady na roční provoz ve výši 1460 Kč.

Postaráme se o Vaše spotřebiče

Alphaservis.cz

Logo Alphaservis
přejít na web servisu »

bosch

   „Je lepší přijít o peníze než o důvěru.“ Slova zakladatele značky Roberta Bosche dodnes tvoří krédo všech firemních aktivit. Značka Bosch spojuje 120 letou tradici s neustálou inovací a dnes je symbolem nejvyšší kvality a spolehlivosti.

   Inovace mají u značky Bosch nejvyšší prioritu. Proto firma nezávisle na hospodářských podmínkách věnuje nemalé finanční prostředky na výzkumně-vývojovou činnost. Toto myšlení se odráží v počtu inovací přihlášených u patentového úřadu – v roce 2005 to bylo více než 2800 vynálezů. Řada technologií použitých poprvé u produktů značky Bosch se dnes stala obchodním standardem.

   Důležitou roli v aktivitách značky hraje také ochrana životního prostředí. Spotřebiče Bosch jsou výjimečně úsporné co do spotřeby energie a vody. Chladničky za posledních 17 let omezily spotřebu energie až o 58 %, spotřeba vody v pračkách poklesla o 66 % a v myčkách o 30 %. Zhruba 50 milionů EUR, které Bosch ročně vynakládá na zlepšení životního prostředí, je investicí do důvěry budoucích generací.

   Od roku 2007 je autorizovaným servisem v regionu ALPHA Servis se sídlem v Lanškrouně. Autorizované opravy značky Bosch provádí v záruční době i pro mimozáruční opravy pro celý sortiment domácích spotřebičů.