Vestavné spotřebiče
Kalkulátor setů
Ikona prodejce s výběrem Vám pomůže
náš poradce - Jiří ČEJKA
465 320 298 info@alphaobchod.cz
e-mail: info@alphaobchod.cz
tel.: 465 320 298
Vestavné spotřebiče BEKO Bosch Siemens Blomberg Brandt TEKA Moje oblíbené

Jak postupovat

  • 1Vyberte si spotřebič podle Vašich preferencí
  • 2Odešlete poptávku
  • 3Vyčkejte na kontakt našeho poradce

Věděli jste že?

Ikona žárovka Roční spotřeba spotřebiče chladničky A++ ve výši 219 kWh (0,6 kWh/den x 365) se při ceně energie 5 Kč/kWh vyšplhá na 1095 Kč. Pokud by byla spotřeba o třetinu vyšší (292 kWh), byly by náklady na roční provoz ve výši 1460 Kč.

Postaráme se o Vaše spotřebiče

Alphaservis.cz

Logo Alphaservis
přejít na web servisu »

O projektu kalkulátor

   V pralesní době, kdy komunikace neprobíhala tak rychle jak je dnes zvykem jsme vytvářeli nabídky setů vestavných spotřebičů podle individuálních požadavků zákazníka a takovému sestavování zpravidla předcházela osobní návštěva na naší prodejně s konzultací o potřebách a způsobu užívání jednotlivých spotřebičů. Takové vytváření setů bylo značně časově náročné a ladění jednotlivých variant probíhalo i několik dní. V průběhu let jsme zjednodušovali toto sestavování řadou interních pomůcek a poslední verzi našeho interního kalkulátoru jsme se rozhodli nabídnout veřejně a pomoci tak našim zákazníkům a spolupracujícím výrobcům kuchyní při výběru sestavy, která splňuje jejich představy a umožňuje vytváření setů podle značek, modelů, technických parametrů a ceny.

   Základní myšlenkou kalkulátoru je výběr setu vestavných spotřebičů bez ohledu na zvolené výrobky. Za set je považována jakákoliv sestava alespon dvou kusů spotřebičů. Náš kalkulátor neomezuje Váš výběr na základní set trouba+deska (případně doplňkové spotřebiče), který je obvykle povinným základem pro letákové akce nebo akční nabídky značek, ale umožňuje kombinace libovolných vestavných spotřebičů od 2ks. Můžete zvolit desku s odsavačem, protože troubu už máte nebo jí z nějakého důvodu prostě nepotřebujete. Náš kalkulátor přitom vychází z akčních nabídek značek, které jsou omezeny jasnými pravidly pro získání zvýhodněných cen. Tyto výhody však přenášíme do širších kalkulací 

   Kalkulátor setů je užitečnou pomůckou při rozhodování o nákupu a jak z názvu vyplývá, je hlavně cenovým kalkulátorem pro získání představy o celkovém rozpočtu na pořízení setu vestavných spotřebičů. Po výběru oblíbené sestavy doporučujeme odeslat tento set jako poptávku, kterou po technické stránce překontroluje náš odborník na vestavné spotřebiče, doporučí úpravu nebo výhodnější řešení a připraví Vám i finální cenovou nabídku. Pokud chcete nakoupit pouze jednotlivý kus nebo set chcete setavit napříč značkami podívejte se na www.alphaobchod.cz a napište nám Vaší představu. Budeme se snažit Vám vyhovět nebo můžete přímo objednávat v našem eshopu.

   Uvědomujeme si, že odborný přístup je nutný jak u kuchyně, tak u vestavných spotřebičů, rozhodli jsme se Vám proto poskytnout maximální informační servis a poradenství. Výrobce a dodavatel kuchyně s Vámi navrhne kuchyň podle Vašich představ a poskytne Vám praktické rady, včetně upozornění na specifické vlastnosti použitých materiálů a řešení. Odborný a vyškolený personál prodejny ALPHA Obchod&Atelier Vám pomůže s výběrem vestavných spotřebičů telefonicky nebo korespondenčně, ale nabízíme i možnost osobní prezentaci (školení) na kamenné prodejně v Lanškrouně. Při osobní konzultaci Vám kromě praktických ukázek vestavných spotřebičů, předvedeme i dalších součástí kuchyně nebo připravíme návrh finacování formou prodeje na splátky.